!CHAT WITH ME!

Pondělí 10.5. 2100 - 2200

Červenec 2009

.. za vlády anorexie ..

7. července 2009 v 0:19 | Stacy:* |  Moje foto
Ještě mimo.. YUMMI OZVI SE..!!

Jojo, tak jsem zase ÚPLNĚ omylem vyhrabala nějaký fotky který mě fakt šokovaly.. Je to z 9.5., v tý době už sem se trošku snažila normálně "žít" ale nedá se mluvit o tom že by se mi to dařilo..důkaz?? Ukážu vám fotky.. Já nikdy neměla anorexii v nějakým šíleným stádiu ale i tak mě toto překvapilo.. Že jsem takhle vypadala ještě před pár měsíci.. Spadla mi čelist..


Když budete koukat na tu ruku a říkat si co je na ní hubenýho tak to neřešte, jen kdyby ste ji viděly jak vypadá normálně jako třeba ted tak by ste pochopily ale to nějak radši ted zveřejnovat nechci.. A ty nožky.. wow.. Fakt si nepamatuju že by byly až tak hubený xO A poslední fotka.. Uch docela zajímavý:


Ujde ne?? x) No každopádně chtěla jsem říct.. Dyž sem viděla ty fotky, chtělo se mi brečet.. Jenže nemůžu říct jestli proto, že bych to chtěla zpátky nebo spíš proto, jak uboze jsem na tom byla.. Ted je mi sice mnohem víc fajn ale stejně, vložila jsem se do rukou profesionálky a mým hlavním úkolem ted?? Spravit si pitný režim.. Nevěřily by ste kolik toho udělá když vypijete tolik kolik máte.. Dále mám zakázaný sladkosti a musím jíst hlavně spoustu čerstvý zeleniny a ovoce a proteiny páč nejím maso.. Tot vše a taky jíst 5x denně zhruba co 3 hodiny malé množství jídla a piju pořád ten hubnoucí čaj.. Doufám že se mi opravud povede se sebou něco udělat, uvidím jak to teda dopadne.. A co vy slečny?? I když pochybuju že tu ještě pořád chodíte..