!CHAT WITH ME!

Pondělí 10.5. 2100 - 2200

Červen 2009

17.6.2009 - 3.den hladovky

17. června 2009 v 11:05 | Stacy:* |  Jídelníček
Blbne mi comp a nemám na to nervy takže dneska asi bez thinspa pokud se to nerozhodne že mě to přestane srát..
Jinak sem nemocná.. x( za chviličku jdu k doktorce (6:30)
Návštěvnost.. Já zírám..!! Mám šíílenou radost, včera 202 lidí..!! Joo no, není to nijak převratný číslo, ale pro můj blog docela i jo x)
A co se hladovky týče.. :X Včera jsem to porušila.. Poprvý protože jsem prostě byla slabá.. x'( a pak proto že sem s ní chtěla skončit..
Btw jsem zpátky od doktorky, mám být týden doma ale kašlu na to, v pondělí jdu do školy..

*Vím jen 2 věci.. Nechci umřít.. Nechci mít vypadaný vlasy, zničený zuby, chodit ve 40 o berličkách, mít zničený ledviny, střeva a nemocný srdce, ani nechci V MÝM VĚKU skončit v nemocnici s infarktem jde to vůbec??.. Jenže druhá věc kterou vím je to, že nechci bejt tlustá, ani taková jaká jsem ted.. Strašně moc nechci, chci bejt minimálně taková jako dřív.. Jenže tydle 2 věci se celkem přou.. Já chtěla prvně dát přednost tý první, po shlédnutí jistýho videa pod perexem, jenže..
Dobře.. Začnu jíst nějak normálně normálně?? asi ceš vypadat zas jak slon vid??, pokusím se nepřežíratuž vidím jak to vydržíš, budu jíst zdravý věci, zeleninu a taaknedopadne to spíš stejně tak že zeleniny se ani nedotkneš a budeš zas jen mlsat??, začnu cvičitže na to máš toho času a síly, už žádný hladovkya budeš tlustá tlustá tlustá a bude m

16.6.2009 - 2. den hladovky

16. června 2009 v 5:21 | Stacy:* |  Jídelníček

- 0,8kg od začátku hladovky

Snídaně kafčo

Oběd

Večeře

Yeaa I got it!! Jojo, zvládla jsem to, bez jedinýho sousta x) Mám ze sebe radost i dobrej pocit..
Hele holčiny.. Nezlobte mě..!! Přece máte aspon nějakou vůli ne??
A objevilo se tu pár "fuck" komentářů.. Co se týče týdle hladovky, tak za tydle věci se i platí.. Myslím tak, že se sejde skupina lidí, kteří pod nějakým dohledem nějakou dobu drží hladovku a za to si každej zaplatí.. Takže to asi nebude až tak zlý..
Ke KAT musím dodat, že se v některých věcech o kterých píše taky dost poznávám.. Ale prostě.. Já nevim, vybrala jsem si toto..
A váha?? Wow já zírám!! Mám o kilo méně než včera.. Teda skoro no xD Ale to bude asi i tím že jsem vytírala schody a u toho se dycky dost naběhám (přece jenom 5 pater je 5 pater..).. Ale radost velikáá!! x) No tak co slečny, zvládnete to aspoň druhej den?? x)

15.6.2009 - 1.den hladovky

15. června 2009 v 6:33 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo

Oběd

Večeře

Taak teda dneska první oficiální hladovějící den x) Podávejte hlášení jak se daří..
Joo, strašně moc se omlouvám že neobcházím všechny ale snažím se aspon odpovídat, nějak tooh je ted moc + závislost na klavíru takže prostě nestíhám.. x( ale budu se snažit to napravit..

*ve všem oblečení se cítím jako svázaná přece není možný abych tolik přibrala!! nechápu čím to je, co se to děje, najednou mi má postava připadá odporná kde se to všechno vzalo?? pořád je někde něco navíc, nemám na nic chuť jídlo se mi hnusí to to chceš mít zase druhej den na stehnech?? jediný co chci je nejíst nejíst nejíst!! Miluju hladovku!! už Tě chápu Kooty chci jen hlad, prosím at už ke mě zase příjde ten skvělej pocit.. chci ať na mě oblečení zase visí, chci se před spaním přejet po těle a cítit ty kosti, chci aby mě spolužačky obviňovaly, aby říkaly že se ztrácím před očima, prosím ať je to vše zase zpět!! chci nafotit thinspo-fotky, chci bejt lehounká, nechci ani kilo navíc, nechci bejt já...jak bych se takhle mohla ukázat někomu v plavkách?? potřebuju obdiv, nejsem slabá, já to dokážu, dokážu to znova, ale tentokrát to dotáhnu do konce..*

14.6.2009

14. června 2009 v 10:18 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo

Oběd

Večeře

Už nebudu psát čaj na hubnutí jako jídlo.. Ale pořád ho piju x) jinak zase nevím jak to bude s obědem ale od zítra dávám asi 5ti denní hladovku.. Dete do toho někdo se mnou?? Kdo nehladoví s náma, hladoví proti nám xD Prostě dyž nás bude víc půjde to líp ;)

13.6.2009

13. června 2009 v 10:45 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně

Oběd

Večeře

Tak dneska ráno sem neměla chuť ani na to kafe a čaj.. Takže nic a ten oběd teda nevim.. Asi bude "povinej".. x( Ale zas to ukecám na nějakou mini porci.. Jinak včera se teda asi dařilo taakže pohoda x) Mrkněte na ten článek pod tadytím pro mě to byl fakt šok.. x*

Děěsně mě bolí hedka a je mi blbě jak sviň.. x( proto neobcházím.. je to v prdeli i prášek sem měla a nic.. x(..

Stacy - ex thinspo?? =O

13. června 2009 v 10:35 | Stacy:* |  Moje foto
Tak jsem dneska omylem narazila na svý bývalý fotky, fotky z doby kdy už jsem měla přece jenom pár těch kilo dole.. A upřímně, ještě nic mi tak moc nezavřelo hubu před jídlem jako právě tohle.. Některý fotky jsou fakt NÁDHERNÝ..!! Aspoň podle mě.. Samozřejmě je najdete pod perexem, řekněte na to svůj názor, jakýkoli, dobrý špatný to je fuk hlavně chci vědět co si o tom myslíte vy..

12.6.2009

12. června 2009 v 6:23 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně čaj na hubnutí kafčo

Oběd

Večeře

Dneska dávám hladovku na 100%.. Musím prostě, včera sem to trochu podělala no ale pak sem to samozřejmě vyřešila "Panem Záchodem".. Takže dneska bez čehokoliv.. A musím zas vytírat chodbu, jééje se mi fakt chce strašně..
Jinak jsem ráda že se to tu zase dává do kupy, včera návštěvnost 172, největší za historii blogu..!! Děkuju vám holkýý že sem chodíte a konečně i píšete x*
Btw, co design, měla bych měnit??

11.6.2009

11. června 2009 v 7:17 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Nestíhám, dneska máme ivt tak napíšu pak..

Tak ted sem ve škole.. Ráno sem tak zaspala že sem si enstihla vypít ani kafe, proto jen ten čaj.. A jinak, včera sem se vážila a měla sem v sobě asi půl litru vodu ne-li víc a váha?? O 3 kila méně od začátku měsíce..!! Takže upe skvělý a před chvilkou sem si dala jahodovej paegas.. Ale v pohodě akorát je mi trochu blbě.. Mám radost z toho tamtoho.. Pište pište joo a mám nový sb..!! x*

10.6.2009 aktualizace

10. června 2009 v 7:23 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Dneska nespěchám do školy, jdu zase na nějaký vyšetření nebo co.. Zase neurologie, připadá mi že to je skoro jak psychologie, dyž sem tam byla vůbec sem nechápala co to se mnou provádí a ani svlíkat sem se nemusela (jupíí!!) což jinak všude musim.. x( Takže fajn.. Ale nee dneska tam jdu myslim vlastně jen pro vísledky, jak mi přece hledali ten mozek jesi tam teda je nebo nee xD sem zvědavá no.. Včera sem zase malinko zhřešila ale stejně jako poslední dobou pokaždý to skončilo v záchodový míse.. :X začíná se ze mě stávat bulimička, což samozřejmě fakt nechci..!! Takže se musím začít klidnit a kupovat si více žvýkaček, nebo zase začít naplno kouřit, to mi dost pomáhá.. Ale spíš ty žvejky.. Páč pořád kouřit nemůžu a to pak moc nepomáhá.. Pište jak se daří vám x*

Máti se mě ptala jestli nezkouším zvracet.. Že ví že někdo zvracel a všichni jí říkaj že nee.. Tak sem jí udělala radost a taky řekla že ne x) ale už si musim dávat pozor no.. x(
A rozhodla sem se že dyž budu mít hlad tak se napiju mléka a dyž chut tak slabýho kakaa nebo si dám lžičku medu x) dobrý ne?? x)

9.6.2009

9. června 2009 v 6:04 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Včera se mi všechno nepovedlo úplně tak jak sem plánovala, ale dneska to napravím, nějak tuším že neselžu, cítím to v kostech xD ale ani včera to nebyla zas žádná katastrofa, takže pohoda.. x) držte palce a pište ježiš dyť to tu už úplně upadá..!! x(

8.6.2009

8. června 2009 v 6:23 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Dneska jsem zvědavá teda jak to zvládnu, musim teda hodně pít.. Ale už ted musím říct že vidím rozdíl, takže se mi určitě aspoň trochu daří..
Ale jako sem zas postižená.. Opožděná tak o 5 let xD Mi fakt ty kámošky porostly a prostě se mi nějak "mění tělo", z ničeho nic, ale je možný že to mělo trochu něco společnýho s tím jak sem předtím tak přibrala.. Ale nevím no.. Ale je to drsný xD A jinak už se mi moje tělo začíná zase pomalinku líbit, jupí jupí, fakt jsem zvědavá s čím přijedu domů x) Držte mi palce at to zvládám a at přijedu třeba o 2,5 nebo 3 kila lehčí..

Před/Po moje sb..

7. června 2009 v 15:48 | Stacy:* |  Thinspirace
Tak tady jsou dvě holčiny, yummi a nicol, které fakt strašně obdivuju za to co už dokázaly.. U nich jde fakt vidět obrovskej rozdíl, je to úžasný a neuvěřitelný.. Skoro x) Tady jsou:

yummi

nicol

7.6.2009

7. června 2009 v 12:01 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Dneska je úplněk přece!! Takže budu jen pít pít a pít x) Je fajn že dneska můžu nejíst aspoň jednou "oficiálně" a nikomu to nevadí..
Jo a to sem chtěla.. Asi jsme ve třídě 2.. Skoro určitě.. Ale tý druhý je mi strašně líto.. Upe to nedává x( Je pořád smutná, brečí, depky.. Já bych se k ní strašně chtěla dostat blíž protože ji chápu upe ve všem úplně jinak než ostatní.. Ale nikdy sme se moc nebavily a má ve třídě kluka takže to je blbý.. Ale ona byla dycky taková.. Ne tlustá ale měla břicho a prostě nic moc.. A ted?? Upe krásně hubená, nejvíc sexy ze třídy podle mě.. A všechny holky že to je trapný jak pořád hubne a tak.. Ne není, je to krásný a chápu ji prostě.. A závidím, upřímně i ona mě ted celkem drží aby mi to šlo.. Včera sem ji třeba viděla jíst, po dlouhý době.. A upe sem si říkala hele, ona jí a Ty ne a divej kolik už toho dokázala, si lepší než ona.. A byl to upe dobrej pocit.. Obě sme si daly jinak jen čistou vodu.. Je to drsný, ale nevim jak ji podpořit, aby byla víc v pohodě, aby věděla že někdo ví jak se cítí, nemyslím ted jen v tomhle, chápu její beznaděj... Její otec je milionář, možná miliardář, ale je mi jasný že si říká k čemu jí to je dyž jinak je její život na hovno.. Přitom není ale myslíte že to ví?? V pátek sem si poprvý všimla jak to s ní je.. Když byla o přestávce s tím svým tak se 2x bezdůvodně rozplakala, před španinou zase.. Chtěla sem za ní jít, obejmout ji a říct neplakej, nemáš proč a jestli jo, spraví se to.. Ale nemohla jsem.. Jen sem se na ní dívala a ona na mě.. Ale jen chvíli, pak sme se obě odvrátily.. Někdy se na mě tak zvláštně dívá, jako by.. Nevím.. Pak se na ni podívám já a ona se usměje nebo zasměje x) no ještě v ten pátek, když skončila škola.. Byla pořád neštastná.. Máme skřínky místo šaten, dvě nad sebou dycky a ona má tu spodní.. Skoro si tam lehla.. A začla vytahvat svoje botky, krásný nike, podle mě musely bejt aspon za 5 litrů.. V tu chvíli mi upe hlavou proběhla ta myšlenka kterou sem psala už výš... "K čemu mi je že mám nejdražší boty z těchdle skříněk dyž nemůžu bejt štastná".. Nechápala sem proč, ale koukala sem se tam na ni a málem sem se rozbrečela.. Od tý doby si myslim že jí rozumím, ale třeba to je jen blbost.. Strašně bych se o ní chtěla dozvědět víc, o jejím trápení, o jejím životě... A netuším co pro to mám udělat x(
Už sem moc ukecaná dneska, omlouvám se.. x) Jen jsem to potřebovala někomu zdělit..

6.6.2009

6. června 2009 v 12:43 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně
kafčo čaj na hubnutí

Oběd hranolky se sýrem*

Večeře

Tak dneska babíí odjíždí do lázní (zase) takže budu na 6 dnů u našich.. Snad to bude v pohodě.. Navíc máti dodržuje takové to že když je úplněk tak jen pije.. A že to mám taky zkusit mi říkala x) A přes týden to podle mě bude v pohodě.. Akorát teda nevim jak s tím obědem dneska.. Můžu doufat že udělaj něco s masem, to bych pak jedla jen přílohu a nějak bych to udělala at je toho málo..
*Ten oběd je krutej teda.. Ale aspon sem to ukecala at nemusim jíst vajíčko k tomu.. a dám si co nejmín, řeknu že nemám hlad a že budu jíst venku nebo něco.. A nebo to pak nějak vyzvracím i dyž to teda fakt nevim jak x(

5.6.2009

5. června 2009 v 6:40 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Dneska dávám hladovku.. A rozhodla sem se že si musím prostě na něčem vybudovat závislost páč začínám mít fakt dost velký chutě.. Tak sem si vzpoměla že někdy asi před půl rokem nebo víc sem byla snad skoro závislá na čaji.. Dycky ho vařil otec ale ráno dyž ho udělal tak sem pak ještě musela dělat já a dyž sem přišla ze školy tak sem někdy dělala i další 3 2litrové konvice a to byla ještě jedna kterou udělal někdo přede mnou.. Nechápu jak se to do mě vešlo xD tak ale zkusím to tak i ted i dyž to je trošku složitější dyž nebydlím u našich.. Doufám že to zabere.. Ale předtím to trvalo jen asi 2 týdny možná ani ne a pak to přešlo xD
Jo a dneska mi budou hledat mozek tak držte palce at vůbec ňákej najdou xD

4.6.2009

4. června 2009 v 5:53 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně
kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Ted mám celkem hlad, proto ty otázníky u oběda možná že si něco dám ale podle mě to spíš přejde a bude to zase bez jídla x) ale tak uvidím no.. x)
Máme školu do 4 a navíc místo dvojhodinovky IVT máme AJ..!!:'( Takže upe na piču, asi cou ať tam chcípnem v tý škole..

PPP test 3.6.

3. června 2009 v 18:50 | Stacy:* |  O mě
1. negativní vztah k sobě, k jídlu
|||||||||||||||||||||||||||
82%
2. mentální anorexie
||||||||||||||||||||||||||||||
92%
3. bulimie
|||||||||||||||||||||||||||||||||
100%
4. záchvatovité přejídání
|||||||||||||||
42%
5. deprese
||||||||||||||||||
59%
6. perfekcionismus
|||||||||||||||||||||
66%
7. nedostatek informací
|||
0%

3.6.2009

3. června 2009 v 5:37 | Stacy:* |  Jídelníček

-0,1kg -1,3kg

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Dneska dám teda asi úplnou hladovku no.. Páč díky těm palačinkám nejspíš sem toho moc neshodila... Za tou šipkou je celková váhá kterou sem zhubla za toto období jo x) Bylo by krásný dyby tam už zítra byly 2kg.. Nebo aspon třeba 1,9.. No uvidím, snad x)
Tak nakonec sem si na sváču dala 5 jahůdek x) A myslím že zas tolik do zítřka neshodím, připadám si nějak těžce.. x(

2.6.2009

2. června 2009 v 4:50 | Stacy:* |  Jídelníček

-1,2kg

Snídaně kafčo čaj na hubnutí

Oběd

Večeře asi fr. palačinka

Ta váha?? Nic neříkám..!! Prostě se za jeden den posunula takhle šíleně moc..!! Což sice skoro určitě znamená že sem předtím byla prostě nažraná nebo nevim..ale i tak.. Prostě kráásá x) Joo a co se těch palačinek týče.. Máti mě ce se ségrou pozvat kvůl dni dětí.. A nejhorší je že sem ji slíbila že už nebudu hubnout, po tom co mi u doktora naměřili nějak 46,5 kilo dyž ona byla zvyklá na 48-49.. Tak si dám nějakou třeba s ovocem nebo tak.. Nebo se sýrem asi x) A možná budu zvracet, to uvidím jak mi to výjde..

1.6.2009

1. června 2009 v 5:49 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně kafčo, čaj na hubnutí

Oběd

Večeře

Novej měsíc, novej začátek??
Možná;) Každopádně už to zase začínám vnímat trošku jinak..
Jo a ten čaj, ten koupila máti, je to z HerbaLife a prej 100g bylo tak za 1500.. Takže snad zabere x)
A chlastačka dopadla tak jak dopadla xD Stacy si myslela že se asi nedokáže opít a tak chodila pořád tajně upíjet.. Nakonec vypila tak dvojnásobek toho co ostatní a nikdo ji nechtěl tahat domů po tom co se složila na lehátku xD Ale nee, nakonec sem jim ukázala že dokážu v pohodě chodit, stat i mluvit a jinak komunikovat, takže OK ;)
BTW ted koukám na moje starší fotky, ty v zeleným tílku jak tam mám nejvíc hubený bříško z boku.. Já to chci znovu.. Bude x)