!CHAT WITH ME!

Pondělí 10.5. 2100 - 2200

Květen 2009

30.5.2009

30. května 2009 v 11:47 | Stacy:* |  Jídelníček

Snídaně

Oběd

Večeře pijéém

Taak dneska se bude pít a to ve velkém..nejvííc se těším..a holky..děkuju.. fakt nemůžu skončit.. vyhodila bych kousek sebe..a jestli sem si myslela že toto je konec tak sem se teda hodně pletla...páč toto je teprve začátek ;) musím dosáhnout svých cílů..nemůžu to všechno nechat jen tak plavat... Miluju vás.. nejvíc YUMMI..a TRIXEE.. Ty mi pomáhaj uvědomit si jaká ve skutečnosti sem.. a že bez hubnutí a podváhy už nedokážu žít..

29.5.09

29. května 2009 v 19:43 | Stacy:* |  O mě

holky mám problém..jím..nee moc ale mlsám rpostě dyž mám na něco chut tak to neřeším a dám si to..tot není největší problém, horší je to že se za to nestydím a nepřipadám si rpovinile, nemám záchvaty vzteku ani nic..další rpoblém an seznamu je ten, že sem si přestala připadat nějak tlustá..protáhly se mi nohy a ruce asi trošku nebo nevim páč na váze je to pořád stejný přibližně ale jinak mi pořád někdo říká že sem zhubla a mě to tak taky připadá..jasný není to jako dřív ale prostě nevim..už ani ty nohy mi nepřipadaj tak strašný a ani ruce nee...zvláštní tyo..mám se do toho dotlačit a znovu začít??napadlo mě že bych tu mohla psát nepravdivý věci ale to prostě nejsem já to bych neudělala..ale štve mě že ted nikoho neinspiruju.. x( to je už asi jediná věc která mě táhne k tomu znovu začít nejíst.. ale možná je to jen tím že mám krámy nebo tak.. uvidíme no x)

kuk ;)

28. května 2009 v 19:26 | Stacy:* |  O mě
holky strašně se omlouvám ale ted nějak nestíhám vůbec..!! x( ale co se týče jídla jde to.. nějak to nehrotím a nemám vůbec žádný výčitky..ale tak třeba dnešní jídelák:

Snídaně - kousek koláčku + kafe
Svačina - nic
Oběd - nic
Svačina - kousek šátečku + kafe
Večeře - nic..

ale váha jako..já nevim moc to neřeším spíš řeším pocit a mám krámy taakže chápete.. x( a dneska sme o volné hodině šli kouřit a nějak jedna kámoška řekla prej Ty si zhubla! a já že ted fakt ne že sem v psolední době právě moc přibrala..a ona že to je etda divný že jí fakt připadá že sem zhubla další řekla že jo a já že tolik co ted už sem nevážila tak rok a zas jiná kámšoka jo 21 kilo že..a já že to určitě a zas jiná no 21 i s postelí.. a kámoš omyl 21 s postelí dyby tam ybla dvakrát a vedle ní ještě Leonka...... uááá i dyž mleli upe sračky tak musím přiznat že mě to potěšilo x)

co se týče jídeláků nevím jak ted budu přidávat, já fakt to jídlo moc neřeším příjde mi lepší dyž na to tak nemyslím, pak třeba fakt během dne skoro nic nesním a ani mi to nepříjde.. tak uvidím ale až se oběví nějaký výsledky tak napíšu..ale jestli sem někdy měla anorexii nebo něco na ten způsob tak mi to už nejspíš zmizlo.. fakt to ted všechno cítím upe jinak a lehčejc... tak nevim nevim holky jestli vás pořád budu tak inspirovat.. x( ale tak třeba mi to ještě naběhne ;)


26.5.2009

26. května 2009 v 6:24 | Stacy:* |  Jídelníček

- 4kg

Snídaně:
chleba s medem
Svačina:
Oběd:

Svačina:

Večeře:

Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost:

Snad už dneska nic nesním no.. a jde to dolů celkem rychle na to kolik sem toho včera snědla ne?? x)

25.5.2009

25. května 2009 v 5:58 | Stacy:* |  Jídelníček
Snídaně:
Svačina:
Oběd:
fakt malinký kousek hermelínu, cornflakes s mlíkem
Svačina:
Večeře:
Mimo:
2x kafe s trochou mléka


Spokojenost: 2-

PLEASE, DON'T LEAVE ME..
I LOVE YOU FOR YOUR BEING..
AND I NEED YOU ALL JUST NOW..

14.5.2009

14. května 2009 v 10:06 | Stacy:* |  Jídelníček
Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:
Mimo:


Spokojenost: 1

Jsem ve škole, tak pak napíšu víc ;)

13.5.2009

13. května 2009 v 6:16 | Stacy:* |  Jídelníček
Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 1

Taak a musím to vydržet jinak se se sebou nebavim.. :-/xD
Hele a nezobrazuje se mi WLT..!! Nevíte někdo co s tím je??=O

Vydařilo se, ale já sem ani nepočítala s tím že by se to nepovedlo ;) Skvělýý fakt..

3 dny xP

13. května 2009 v 6:13 | Stacy:* |  O mě
Jasný, tak ode dneška třídenní hladovkaDneska, ve čtvrtek a v pátek.. A pak víkend!!Prostě to bude nejlepší víkend v celým mým životě..Joo a nebudu psát váhu páč jedu k našim..Ale jídelák jo, vykřížkovanej samozřejmě;)

12.5.2009

12. května 2009 v 5:19 | Stacy:* |  Jídelníček

46kg

Snídaně:
actimel 0,1% tuku
Svačina:
Oběd:
zlaté polomáčené
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 2

Táák zase jsem se dostala na první cíl *in love* mám upe radost.. Takže oproti včerejšku přesně o půl kila mín a to sem jedla.. To se mi fakt líbí..!!
A dneska sem vstávala ve 3..!! nemohla sem spát..sranda no..zkusím držet hladovku asi..no asi určitě..a actimel se nepočítá, dyt to není žádný jídlo xD

Taak sem si dala ty polomáčené no :X jako nadšená z toho zrovna nejsem ale v pohodě, nijak mi to moc nevadí.. Lepší než abych se přežrala večer ;) což trochu hrozí..babíí mi donese mléčnou rýži a kolááčky!! Ale já to snad zvládnu :) Držte mi palce!! A zítra si asi dám tu rýži a jinak nic.. Protože tý fakt neodolám, s koláčema to je v klidu ty sní babíí xD

11.5.2009 + foto

11. května 2009 v 11:27 | Stacy:* |  Jídelníček

46,5kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
kousek hermelína
Svačina:
*je mi děsně blbě z hladu=O takže papám přesnídávky X)*
Večeře:
Mimo:
spoustu černého čajeneochuceného


Spokojenost: 2dneska to moc neřeším

Tak dneska jsem doma, páč v noci sem málem zvracela a ráno mi taky nebylo zrovna nejlíp.. Aspon se můžu trochu učit.. A babíí říkala že nemusím nic jíst :) Tak si dám asi kousek hermelínu.. Ho upe milujuu XD
Tak ten hermelín skončil v záchodě...Kompletně celý..
A přidávám teda SVOJE FOTKY

A pijééééééééééém XD

10. května 2009 v 20:49 | Stacy:* |  O mě
haha, sem se opila u našich ale jak hovado a ted už sme doma XD a je to uep prdel asi se budu sama opíjet častějc XD

10.5.2009 + míry

10. května 2009 v 7:58 | Stacy:* |  Jídelníček

(46,5kg)

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
lžíce bramborového salátubez majonézy;)
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 3

Já tak přemýšlím, že sem se včera asi akorát blbě podívala na tu váhu...asi..a nebo blbě vážila:D a je to zas jen přibližně jelikož sem pořád u našich..zítra už to bude přesně konečně.. X)
A dneska nevím jak to bude s obědem.. Jedem za babíí tak mám strach jestli tam nebudem i na oběd..ale dyžtak řeknu že sem jedla u kámošky (já tam jedu spíš za ní než za babčou XD) tak to snad bude v klidu X).. doufám už vám tu chci konečně zase jednou dát dokonalej jídelák!!
Míry pod perexem ;)
Ten oběd.. To je mý oblíbený jídlo a já si dala jen tak málo a ještě k tomu žádný maso..jupíí sem dobrá:D
MÍRY

9.5.2009

9. května 2009 v 8:12 | Stacy:* |  Jídelníček

(45,8kg)

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
zmrzka, čokoláda vysvětlení dole
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 3-4

Taak dneska jdu nakupovat, takže budu mít pohyb, páč já kdy nakupuje, to je pohybu až až XD navíc se mnou jde nejlepší kámoš kterýho už jsem dost dlouho neviděla..Strašně se na něho těším XD
Jo a k tý váze... Jsem u načich a oni maj jen takovou tu obyčejnou, ne digitální.. Ale bylo to něco pod 46kilo!! A ona dycky vážila trošku víc.. Tak že by?? Nevím, každopádně dneska zase zkusím dát aspoň tu mojí hladovku když ne úplnou;)
BTW..včera byla rekordní návštěvnost :* 144........

No tak jak vidíte nákupy dopadly katastrofálně :'( Obědu doma sem se sice vyhla ale.. Byla sem teda s ondrou no a on že má děsnou chuť na zmrzlinu..a že ji prostě nemůže jíst sám a tak že mě zve taky..a já že nechci a prostě pořád..ale on byl z toho upe smutný a zoufalý a upe prosil:'( tak sem si prostě musela dát..a pak sme byli v kauflandu..pro light colu a žvýkačky.. a najednou tam někdo vybaluje milky..a my šli kolem a dobré pohoda..ale ondra se podíval a že sou za 14kč jenom!! akce.. a že si musíme každý koupit jednu a dát si jí na půl.. a já věděla že by mě stejně ukecal a tak sem si ji koupila..navíc sem nechtěla at si myslí že zas hubnu on totiž ví že sem předtím nejedla a tak..:( no a měla sem z toho celkem i radost..ale jak sem ji dojedla tak strašnýý výčitky:( ach joo... :'(

8.5.2009

8. května 2009 v 7:35 | Stacy:* |  Jídelníček

47,5kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:
trochu pribiňáku a 3 piškoty
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 2

Takže už jsem vzpamatovaná a mám znovu sílu na to držet se toho co opravdu chci.. Dyť hubnutí je můj přítel a přátelé se neopouštějí ani nezrazují přece X( Takže jak sem psala, dneska max. 1 jídlo jakékoli velikosti 1 polívkové lžíce.. Nebo ani to ne?? ;) Ale teda ta váha, to je fakt hnus X( Snad to je zase jenom takový ten plnější žaludek...Nebo něco jinýho XD

Tak ted to bylo těsný.. Na oběd sem měla mít guláš ale byl moc uzenej tak sem řekla že mi nechutná (jen sem tam namočila lžičku a trošku ji olízla) a babíí že miteda udělá pizzu.. To je v klidu, tu vemu do pokojíku ;) Fakt se mi daří tyo..
BTW teď sem se totálně zbláznila do takových těch SUICIDE GIRLS... No nevim, moožná sem i dám některé fotky od těch co se mi fakt líbí.. A tudle slečnu sem našla taky pod tím SG ;)

Táákže....................

8. května 2009 v 0:05 | Stacy:* |  O mě
Začínám zase tu "svojí" hladovku.. Celý dne nic nejíst, jen pít, žvýkat žvejky a kouřit XD kafčo je samozřejmě dovolený i mlíko.. + ještě jedno jídlo..je jedno co ale při nejlepším v době oběda a velikost přibližně jedný polívkový lžíce.. no a tím končím.. ještě jednou děsně moc děkuju YUMMI .. bez ní bych byla ztracená.....fakt..takže zítra...teď jdu zvracet.. X(

7.5.2009

7. května 2009 v 5:47 | Stacy:* |  Jídelníček

47,2kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:
................................................
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 1

Fajn, Stacy se nasrala a to tak že pořádně!! A co se stane dyž se naštvu!! Že dosáhnu všeho čeho chci!! Takže ode dneška hladovka dokud to půjde.. Takže tak do soboty.. A pak budu zvracet aspon.. Nechápu kde se ve mě do prdele zas vzala taková váha!! :'( To ten oběd asi, bylo toho dost.. Fujky, ještě ted mi je z toho na zvracení.. :'(

Tyo, držím se zuby nehty, chvílema to skoro nedávám..ale pořád se držím XD prostě to musím zvládnout i dyž teď maximálně nejsem ve formě.. X( to dáám prostě!! dneska určitě teda X) a doufám že zítra už to bude lepší.. :X

Takže..Večer sem to slušně posrala.. Důvod?? Demence.. Páč sem si řekla že už hubnout nebudu.. Že rostu a ci vyrůst a tak rači budu mít normál postavu než náádhernou prootže bych pak byla mrnouz a všechno X( Ale pak mi moje nejvíc zlatíčko YUMMI pomohla zase otevřít oči abych viděla co doopravdy chci.. Děkuju jí nejvííc :*

6.5.2009

6. května 2009 v 6:40 | Stacy:* |  Jídelníček

46,5kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
těstoviny se zeleninou a sýrem vysvětlení níž..:'(
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 3

Tak..Včera jsem udělala ještě jednu blbost ale naštěstí je to celkem ok.. Ale dneska bych fakt chtěla dát hladovku.. Snad by to neměl být problém.. Jdu vytírat schody tak se hlavně nesmím najíst tam a domů příjdu asi až o půl 9 X( Středa je dycky drsná..

Bojim bojim :'( byla sem na vyšetření u doktorky..takže dyž to shrnu:
tlak 95/60
tep mi rači ani neřekla
brala mi krev normálně + na štítnou žlázu
dneska odpoledne jdu na kardiologii..prej mám upe štěstí že jim někdo vypad jelikož bych jinak čekala 2 měsíce..
a já se děsně bojím co se tam dozvím..:'(
joo!! a doktorka si myslí že sem shubla..jestli ted na mě vidí oproti minule 2 kila dole tak neci vědět co mi řekne až tam budu na preventivce s dalšími třeba 5ti kily dole (nebo víc??:))

Nesnášíím matku!! Vole ona prej že dyž mi na tý kardiologii řekli že mám mít vyváženou stravu a hodně pít tak že to tak bude!!a já že nebudu jíst že nemám hlad a ona že jí to nezajímá že musím mít vyváženou stravu a já at dou do prdele s vyváženou stravou a ona že mám jít doprdele já že se se mnolu nebude tahat po doktorech!!:'(:'(:'(

5.5.2009

5. května 2009 v 5:18 | Stacy:* |  Jídelníček

46,8kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:
přesnídávka nemá ani 150kcal a nemám cíga X(
Mimo:
kafe s trochou mléka


Spokojenost: 2

Tak jsem zvědavá jak dopadnu dneska X) chtěla bych vydržet celý den, tak snad, ale nebudu moc hrotit dyž sním něco fakt malého, ne jako včera..jo, a dneska budu mít řečnické cvičení o PPP..myslím že o tom mám fakt dost co říct X)

4.5.2009

4. května 2009 v 6:24 | Stacy:* |  Jídelníček

47,4kg

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
kakaový pribináček
Svačina:
Večeře:
Mimo:
kafe s trochou mléka

Spokojenost: 1

No, včera jsem vážila 47,9 a jedla sem celkem dost a celkem i pozdě, takže myslím že ted by to fakt mělo jít rychle..Snad..Je to ale fakt hnus najednou zas taková váha X( Ale tak můžu si za to sama žeo.. Odpoledne samozřejmě dopíšu zbytek X) Teda spíš večer..
Tak jsem si dala toho pribináka..nebylo to o tom že bych na něho měla nějakou nepřekonatelnou chut spíš sem měla strach at se to nezapne večer zas X( tak sem si rači dala takovej oběd.. ale snad by to na váze nemělo jít nějak poznat ;)

Nenápadný návrat...

3. května 2009 v 13:58 | Stacy:* |  O mě
Jasný no, moc dlouho jsem to nevydržela a tak jsem zpátky Děsně mi to tu scházelo A taky to podle toho dopadlo.. Jsem zpátky na svých slavných 48 kilech Ale mělo by to snad jít celkem rychle dolů, i když už to na mě jde teda fakt dost vidět.. Od týhle chvíle jím jedno mibi jídlo za den.. Maximálně..!! Ale dnešní jídelák fakt ještě psát nebudu.. Jsem tak ráda že sem zase píšu.. Založila sem si dokonce novej blog, ale tenhle je prostě nej Ho miluju.. Tak, hned píšu všem SB, doufám že tu zase budete chodit jako dřív